Archiv článků

Uzdravení zánětu šlachy

04.08.2023 23:15
Je to už pěkně dávno, co jsem u vás byla pro modlitbu. Chodila jsem se zánětem šlachy u palce pravé ruky na ortopedii a lékař mi tam píchl kortikoidy. Po čase to zase hodně bolelo a lékař mi řekl, že mi je ještě jednou dá, ale příště už jen operace nebo modlitba. Myslím, že to myslel spíš jako vtip, že bych se měla modlit. Nicméně jsem si vybrala modlitbu a 9.6. 2016  jsem přišla za vámi na místa uzdravení v Praze. Modlili jste se za mne. Občas jsem nosila ortézu. Už si to tak nepamatuji, ale myslím, že v polovině září 2017 se šlacha plně uzdravila a uzdravení trvá. Milena   Další svědectví naleznete zde.

Uzdravení kotníku

26.05.2022 22:16
Měl jsem asi 3 měsíce bolesti kotníku při chůzi. Moc mě to mrzelo, protože chůzi mám jako velký relax a pomůcku při rozjímání a modlitbě a taky kvůli mé práci v zahradnictví. Nastoupil jsem do nového zaměstnání ( zahradnictví), kde jsem nohu hodně zatěžkával a uvažoval, že práci nebudu moc dělat nebo že půjdu na neschopenku, ale na neschopenku se mi nechtělo, neboť jsem si s majitelem firmy zrovna domluvil, že mi bude posílat celou výplatu na účet a nebude mi nic dávat na ruku a vypadalo by to, že jsem to udělal ne kvůli Bohu (nechtěl jsem podvádět), jak jsem mu vysvětlil, ale z vypočítavosti, kvůli penězům v neschopnosti. A myslím si, že se k tomu Bůh mým uzdravením přiznal. David   Další svědectví naleznete zde.  

Bolest paty je pryč

27.02.2022 21:27
Je to tak asi půl roku, co jsem začala cítit nepříjemné bolesti paty. Přikláněla jsem se k tomu, že jsem nejspíš unavená a nijak jsem tomu nevěnovala pozornost. Jenže bolest zesílila víc a víc. Ráda chodím na dlouhé procházky a nyní to vůbec nešlo. Chvíli jsem si hrála s myšlenkou, že navštívím lékaře, ale pak jsem si říkala, že Bůh dokáže uzdravit i mou bolavou patu. A tak jsem poprosila o modlitby na Místech uzdravení. Když na mě položili ruce a modlili se, cítila jsem, jako by celým mým tělem procházel elektrický proud. Bolest ustoupila. S radostí jsem odjela domů. V noci jsem se ale vzbudila a cítila, jako by se bolest vracela. Řekla jsem si, že si nenechám uzdravení vzít, tak jsem se ve jménu Ježíše bolesti postavila a ta odešla. Opět mohu chodit na své dlouhé procházky. Bolest je pryč. Je to Boží zázrak. Jana   Další svědectví naleznete zde.  

Vrátila se endometrióza?

08.12.2021 22:20
Během léta se mi objevily opravdu veliké bolesti břicha, které přecházely do bolestí zad. Vypadalo to, že se vrátila endometrióza, se kterou jsem byla před 10ti lety na operaci, ale v mnohem větší intenzitě. Bolestí jsem nemohla v noci spát kolikrát i mnoho hodin, prášky na bolest to byly schopny tlumit tak o 10%. V práci bylo při té bolesti velmi těžké se soustředit, v životě mi to odebíralo obrovské množství sil. Jednou v noci, když to bylo velmi kritické, jsem hledala na internetu svědectví o uzdravení z bolesti, aby posílilo mou víru, že i mě Bůh uzdraví. Narazila jsem na svědectví na těchto stránkách, a tak jsem rovnou přišla požádat o modlitbu. Po první modlitbě zmizely všechny intenzivní bolesti břicha a zároveň jsem dostala potvrzení nasměrování v pracovním životě, které jsem vnímala, že mě k němu Duch svatý vede. Po další modlitbě jsem vnímala úlevu od bolestí zad a velikou psychickou úlevu. Jsem nesmírně vděčná Bohu, že mě uzdravil a dal mi skrze Vaší službu úžasnou péči....

Bolavá záda

06.10.2021 00:00
Dlouhodobě se léčím se zády a v poslední době hlavně s vyhřezlou ploténkou. Bohužel to nejde tak dobře a rychle, jak bych byl rád. Jednou pro mě měla moje sestra během modlitby slovo, abych šel na Místo uzdravení "s těmi zády". Po domluvě jsem 5.10.2021 dorazil. Během modlitby jsem cítil, že se něco děje i když nevěděl přesně co. Ale další den jsem z postele vstával po mnoha letech bez jekékoliv bolesti zad a mohl se zcela volně bez problémů hýbat. Od té doby je to s mými zády podstatně lepší. Bohu díky! A vám všem taky díky za vaší službu. Vítek Další svědectví naleznete zde.  

Bolavé koleno

15.10.2020 20:42
Koleno mě bolelo od nepaměti, ačkoliv se mnozí za jeho uzdravení modlili.  Nemám problém přijmout vírou uzdravení, ale v praxi se disfunkce kolene stále zhoršovala, až se operace ukázala jako nezbytná. Na Místě uzdravení jsem byla přijata s láskou, pochopením a pozorností, kterou třeba u lékařů nacházíme spíš vzácně. Moji sourozenci v Kristu se modlili asi tak ve smyslu – koleno může být uzdraveno tady a teď, ale pokud by muselo dojít k operaci, žehnej Bože všem lékařům a zdravotníkům, i lidem, které bude mít Jarka kolem sebe v nemocnici i na rehabilitaci. Současně s modlitbami v Duchu svatém přišlo i prorocké zjevení, jedna ze sester viděla obrovské světelné květiny, které tvořily špalír a ukláněly se jakoby ve větru podél cesty. Nevěděla, co to znamená, ale jakmile  svoje zjevení popsala, okamžitě jsem pochopila, že jsou to andělé poslaní od svého Pána, kteří mě budou na cestě k uzdravení doprovázet. Všichni jsme se z tohoto...

Adámkovi corpus calosum nechybí

08.04.2020 12:42
Dobrý den. Byla jsem u vás s mojí mamkou v Praze, když jsem čekala malého Adámka. Měl od lékařů určenou vážnou diagnózu týkající se mozku. Moc jsme prosili všichni Pána Boha za uzdravení a přijeli do Prahy za vámi. Jsem moc vděčná Pánu Ježíši za jeho uzdravující moc, ale také jsem chtěla poděkovat Vám, protože Adámkovi corpus calosum v mozku nechybí, pouze je ztenčené a tak jsme vděční, že to nebude v průběhu života vážné tolik, jak by bývalo mohlo být. Děkujeme za to, že to je tak, jak to je! Adámek se nám narodil požehnaně krásný a veselý! Chci děkovat Pánu Bohu dál a věřím, že bude moci být i cele uzdraven. Kája     Další svědectví naleznete zde.            

Operace proběhla dobře a v pokoji

26.03.2019 09:02
Dlouho jsme hledali službu uzdravování kvůli naší dcerce. Měla mnohaleté zdravotní komplikace a doktoři si nevěděli rady, strašili nás, nedávali nám žádné řešení. Objevili jsme službu "Místa Uzdravení" a navštívili ji. Šli jsme na první setkání před operací dcerky. Chtěli jsme se modlit za uzdravení a také případný lékařský zákrok. Z modliteb jsme přijali pokoj a hlavně povzbuzení. Byli jsme vděční, že se za dcerku v moci modlili. Přijali jsme proroctví do našeho rodinného života. Operace dcerky proběhla dobře, je bez bolesti, i když některé zdravotní obtíže stále zůstávají. Celkově došlo ke zlepšení zdravotního stavu a máme radost, že takováto služba  je. Máme zaslíbení dalšího zlepšení. Zdá se nám, že služba je ojedinělá, vážíme si modliteb i času celého týmu lidí, kteří se nám opakovaně věnovali. Jarda + Markéta březen 2019 Další svědectví naleznete zde.

Ekzém je pryč

07.01.2019 21:36
Chodím na místo uzdravení pro modlitbu už několik let. Občas chodím pravidelně, občas jednou za čas. Trpím mnoha různými zdravotními problémy, které zatím uzdraveny nebyly. Vloni se mi s příchodem zimy objevila na těle velmi nepříjemná vyrážka. Tehdy mě vůbec nenapadlo jít na místo uzdravení a léčila jsem se s vyrážkou několik měsíců, v podstatě až do jara. Lékaři nikdy nepřišli na to, co vyrážku způsobuje, největší pravděpodobnost byla reakce na chlad. Nervózně jsem očekávala příchod další zimy, jestli se to vrátí nebo ne. A ono jo. Tentokrát už jsem nechtěla absolvovat bolestivé injekce a hory léků a mastí. Po týdnu trápení jsem zašla na místo uzdravení. Modlili se za mě tak jak jsem zvyklá, tak jako obvykle. Na místě se nic nestalo, ale hned druhý den se vyrážka začala vyditelně hojit. Do týdne jsem neměla žádné nové pupeny a všechny dosavadní se krásně hojily. Do čtrnácti dnů jsem byla úplně čistá. Kdykoliv se podívám na své ruce a nohy, tak jásám radostí a vzdávám chválu...

Bolest zad je pryč...

30.12.2018 15:58
Byla jsem na místech uzdravení a po modlitbách mi odešla bolest zad. Také se za mě modlili, abych měla práci a brzy mi jí Bůh dal. Magda Další svědectví naleznete zde.

Syn povzbuzený a druhý vyléčený

29.11.2018 20:52
Na začátku listopadu 2018 jsme Vás navštívili na "místech uzdravení" s patnáctiletým synem, který má dlouhodobé problémy s nohama. Je po dvou operacích, koleno a rekonstrukce chodidla, a komplikované zlomenině bérce. Po Vašich modlitbách viditelně uzdraven nebyl, ale zdál se vnitřně povzbuzen. Za tři dny poté pozval v modlitbě s jedním bratrem ze sboru Ježíše do svého srdce. Vnímáme další drobné změny v jeho chování a přístupu k životu.  Náš nejmladší syn trpí astmatem. Po Vašich modlitbách se do několika dnů uzdravil a od té doby je v podstatě v pořádku, ani ráno není zahleněný.  Děkujeme Bohu za Vaší službu.  Kéž Vám Pán mocně žehná! Jan a Dana Další svědectví najdete zde.

Uzdravení páteře začalo uvnitř

21.10.2018 14:55
Místa uzdravení jsem navštívila ohledně vleklých silných bolestí páteře (skoliosa-blokády bederní páteře). Kořen problému byl strach a odmítnutí. Cestou domů během čekání na křižovatce jsem přijala od Pána Boha slovo: Pravá láska každý strach zahání. Mělo to pokračování. U ranních modliteb jsem přijala obraz:Viděla jsem Pána Ježíše jak visel na kříži a od horní poloviny těla a kolem rukou hořely plameny, které nespalovaly.Zeptala jsem se Pána, proč ty plameny? Bůh odpověděl: Když jsem umíral na kříži, hořel jsem láskou i k tobě! A od této chvíle se začal vnitřní proces uzdravení, který vede i k uzdravení těla. Až tady jsem si uvědomila, že jak jsem měla strach z rodičů, tak jsem vnímala Pána Boha, který mě nemůže milovat takovou, jaká jsem. Měla jsem strach i z Boha. Učinila jsem pokání a začala s důvěrou k Otci přistupovat. Pán mě začal postupně vnitřně i fyzicky uzdravovat. Je to...

Operace nebyla potřeba

05.09.2018 13:49
Přišla jsem k vám pro modlitby po ambulantním vyšetření na kardiologickém odd. kde mi lékař diagnostikoval aortální stenózu. Poslal mě do vojenské nemocnice s tím, že je nutná operace srdce. Po modlitbách jsem byla ve vojenské nemocnici na vyšetření, kde mi vyšetřující lékař řekl, že operace není nutná, abych přišla za rok na kontrolu :). Děkuji vám moc za modlitby, děkuji našemu Pánu, který je mocen mě uzdravit a za rok vám pošlu výsledek dalšího vyšetření. Věřím, že bude dobrý. Olga Další svědectví najdete zde.

Snížení tlaku

27.07.2018 13:46
28. 6. 2018 jsem byla u vás na Místě uzdravení. Bůh jednal a snížil mi dolní/diastolický/ tlak na 95. Je to sice ještě nejnižší hypertenze, ale přesto zázrak. Skoro po 10 letech mně tlak klesl pod 100. Bůh vám všem žehnej.  Eva Další svědectví najdete zde.

Uzdravení ze závratě

02.05.2018 07:45
4. duben 2018 Během března jsem začala vnímat nepříjemné závratě – točila se mi hlava a všechno kolem, zejména při zavření očí, což jsem pociťovala velice nepříjemně. K tomu ještě přistoupil pocit nejistoty při chůzi a po osobní modlitbě jsem se rozhodla následně požádat tým MU v Praze o modlitby. Hned po jejich modlitbách závratě zcela přestaly a nevrátily se a já jsem za to uzdravení moc vděčna Bohu i modlitebnímu týmu, skrze jehož službu jsem Boží uzdravení vděčně přijala. Dana Další svědectví najdete zde.

Zpráva z Místa uzdravení v Rize z 11. 11. 2017

05.02.2018 08:52
Paní při autonehodě utrpěla úraz, který se popisuje jako "šlehnutí bičem". Jedná se o poškození krční páteře s následným částečným ochrnutím horní končetiny. Paní přišla na MU v Rize s velkými bolestmi v oblasti krku a měla částečně ochrnulou celou pravou horní končetinu. Během modlitby všechna bolest odešla a ona mohla zvednout dříve ochnulou ruku. Také prostřední prst na pravé ruce měla velice deformovaný a ohnutý. Po pěti minutách modliteb se jí deformovaný prst narovnal o 80% a ona byla schopna sevřít dlaň, což dříve nebylo možné. Jiná paní přišla na MU kvůli velkým bolestem a ztuhlosti bederní oblasti z důvodu vyhřezlé ploténky v oblasti bederní páteře. Nikdy jsme neviděli tak radikální změnu hybnosti již po třiceti vteřinách našich modliteb. Paní byla zázračně uzdravena před našima otevřenýma očima. Bolesti, svalová ztuhlost i omezení hybnosti zcela odešly. Další svědectví najdete zde.

Svědectví z Kutné Hory: Hemeroidy jsou pryč

15.12.2017 08:00
Toto svědectví píšu jako povzbuzení pro sestry a bratry, kteří se u nás vytrvale modlí v rámci akce „Místa uzdravení“. Před časem jsem si rovnala papíry na stole a na jednom jsem zahlédla nadpis „Hemoroidy“. Připomnělo mi to situaci, kterou jsem procházela více než před rokem. Opět jsem přišla se svými neduhy na Místa uzdravení. A protože se mi těžko přiznávalo, že trpím nově i (lidově řečeno) hemeroidy, řekla jsem jen: Ještě něco přibylo, o čem se mi těžko mluví, ale když něco, z toho všeho, co mne trápí, ubyde, budu za to vděčná. Měla jsem při tom četbou článků z internetu zjištěno, že se jedná již o třetí stádium, Už jsem si hledala, kdo by mohl provést i speciální méně bolestivou operaci a za kolik. A bylo to za dost peněz. Hlavně jsem neviděla východisko, protože mám sedavé zaměstnání. A teď jsem se tedy ocitla znovu na Místech uzdravení. Sestry a bratři měli pro mne opět slova povzbuzení. Ty vždy pomůžou a potěší a můžu vždy opět pohlédnout s nadějí do budoucnosti. A modlili se...

Uzdravení páteřních kloubů

09.01.2017 12:10
V srpnu letošního roku jsem navštívila Místo uzdravení. Měla jsem dva měsíce stálé kruté bolesti páteřních sakroiliakálních kloubů, v noci jsem nespala ani nadopovaná prášky. Rehabilitační lékařka, ke které jsem do té doby chodila, se mnou už nechtěla nic mít. Protizánětlivé léky nesnáším na žaludek. Podle revmatologů mám kromě zánětu esíček ještě subluxovanou kostrč po pádu před lety. Celkem patová situace. Na MÚ se za mne modlily 3 sestry, dostala jsem krásné slovo Mal 3,20. Ještě jedna noc po modlitbě byla krutá, ale pak se stal zázrak- nejprve mi skvělý rehabilitační lékař napravil blokádu SI kloubů a pak jsem objevila výbornou fyzioterapeutku. Zmobilizovala mi kostrč, prohlásila, že ji mám v tomto postavení zřejmě už od narození a začala se mnou cvičit podle Mojžíšové. A můj stav se začal den ode dne lepšit. Dva měsíce bolestí se stávaly pomalu ale jistě minulostí. Věřím, že Ježíš ví o všech našich problémech a bolestech a učím se vděčnosti Jemu..... Díky i vám všem, kteří...

Myom v děloze

05.01.2017 16:47
Ahoj, omlouvám se, že své svědectví píšu až s dvouletým zpožděním. Dlouhodobě jsem trpěla mírným krvácením mimo cyklus a později mi lékaři našli malý myom v děloze. V roce 2014 jsem začala krvácet mimo cyklus velmi často a objevily se i časté bolesti v oblasti vaječníků. To trvalo cca 6 měsíců. V létě 2014 se během bohoslužeb ve Stromovce se mnou modlili členové týmu Míst uzdravení a mé bolesti i krvácení mimo cyklus potom ustaly. Děkuji vám za tuto službu. Iva Více svědectví zde.

Uzdravená záda

29.11.2016 23:30
Milí sourozenci, včera 24.11.2016 jsme byli s manželem u vás pro modlitby za uzdravení. Já jsem měla velice bolavá záda, už několik měsíců, špatně se mi lehalo, vstávalo, otáčelo. Dnes ráno jsem se probudila a vyskočila z postele jak čiperka, až jsem se lekla, že mne nic nebolí. Tak jsme to manželovi několikrát předváděla, jak vstávám, lehám a otáčím se. To je úleva. Díky Bohu za uzdravení, díky Bohu za vás. Vaše služba je úžasná. Je čas děkovat a chválit. Nenechám si to vzít.  Vaše Květa Více svědectví zde
Záznamy: 1 - 20 ze 54
1 | 2 | 3 >>